Web Analytics

Ремонт електромереж після обстрілів: як тривають роботи в Харкові та Козачій Лопані

Фахівці обленерго заживили частину селища Козача Лопань на Харківщині, знеструмлену після нещодавніх обстрілів. У Харкові ж поступово лагодять вуличне освітлення на Північній Салтівці — районі, що зазнав найбільшої шкоди через бойові дії.

Частина Козачої Лопані залишилася без електрики майже два тижні тому, повідомили в «Харківобленерго». Під час російського обстрілу побило трансформатор.

«Обсяг пошкоджень та загальна військова ситуація не дозволяли швидко відновити електропостачання. Проте нам все ж таки вдалося знайти рішення та підключити знеструмлених споживачів за резервною схемою живлення», — прокоментував начальник Дергачівського підрозділу обленерго Володимир Климчук.

Світло повернули більш як 200 споживачам.

Климчук зауважив, що енергетикам Дергачівщини постійно доводиться працювати у складних умовах, адже прикордонні громади щодня під обстрілами.

Фото: «Харківобленерго»

Відновлення освітлення на Північній Салтівці

На Північній Салтівці — найсильніше пошкодженому від обстрілів районі Харкова — також лагодять електромережі та вуличне освітлення, повідомили в Харківській міській раді.

Уздовж проїжджої частини вул. Дружби Народів працівники «Міськсвітла» замінили дев’ять світильників і 430 м електромереж.  Загалом на цій ділянці — близько 1 км мереж і 31 світильник.

Зовнішнє освітлення поки вмикають у тестовому режимі.

Фото: Харківська міська рада

За інформацією «Міськсвітла», через обстріли в Київському районі Харкова пошкоджені понад 50% мереж зовнішнього освітлення — близько 7 тис. світильників і 180 км електромереж. Після ремонту вже працюють 85% мереж центральної частини та «червоних ліній» району. Роботи тривають.

Блок новин за темою

Новини за темою