Web Analytics

Регіональна комісія скасувала рішення про демонтаж зруйнованих росією будинків у центрі Харкова

Три зруйновані російськими ударами будинки в центрі міста виключили з переліку аварійно небезпечних об'єктів, що підлягають демонтажу, після рішення суду. 

Про це йдеться в протоколі за результатами позачергового засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 27 жовтня. 

В ньому вказано, що з переліку виключені житлові будинки за адресами: 

  • вул. Свободи, 11/13, 
  • вул. Мироносицька, 34,
  • вул. Мироносицька, 32.

Скасувати попереднє рішення члени комісії вирішили «на виконання рішення Харківського адміністративного суду від 25.09.2023», на підставі листів виконавчого комітету Харківської міської ради, Департаменту житлово-комунального господарства Харківської міськради та за результатами аналізу наданих міськрадою звітів про обстеження технічного стану будинків. 


28 березня 2023 року Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області ухвалила рішення про демонтаж трьох будинків у Київському районі (вул. Свободи, 11/13, вул. Мироносицька, 32 і 34). Мешканці виступили проти знесення та замовили власну експертизу.

Міський голова Ігор Терехов сказав, що проведуть ще одну інструментальну експертизу. 25 вересня Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов мешканки будинку по вул. Свободи, 11/13 та скасував рішення регіональної комісії. У Харківській міськраді пообіцяли відбудувати зруйнований росіянами будинок на вулиці Свободи. 

Проти демонтажу виступають мешканці будинку по вул. Мироносицькій, 34. 

Блок новин за темою