Web Analytics

Ракетний удар рф по Дніпру 26 травня: є загиблі та поранені

Двоє людей загинули внаслідок російського ракетного удару по місту Дніпро 26 травня. З трьома людьми немає зв'язку. 27 травня у місті оголошено день жалоби. 

Після нічного обстрілу вранці 26 травня російська армія вдруге атакувала Дніпро. 

Внаслідок ракетного удару зайнялися приміщення медзакладу та ветклініки. 

За даними голови Дніпровської ОВА Сергія Лисака, загинув 69-річний перехожий, а також чоловік, якого дістали з-під завалів ветклініки. 

«З трьома людьми, які могли знаходитися тут, й досі немає зв’язку», — повідомив Лисак.

Фото: Сергій Лисак, Дніпропетровська ОВА

Станом на 16:15 відомо про 30 поранених. Серед них двоє дітей, повідомив Дніпровський міський голова Борис Філатов.

«Денний ракетний удар знищив філіал одного з медзакладів, де надавали психіатричну допомогу. Простими словами — психлікарню. Жодних військових обʼєктів там і близько не було. ВЗАГАЛІ. Держава-терористка, вочевидь, вбачає собі загрозу вже навіть у підопічних психіатрії. Бо це просто країна мерзенних покидьків. Кількість жертв обстрілу досі підраховують. Станом на 14:00 маємо, на жаль, вже двох загиблих. Щонайменше 26 людей поранені — серед них двоє дітей. Дісталося і бідолашним тваринам прилеглої ветклініки», — повідомив Філатов. 

Фото: Борис Філатов

За його словами, постраждалих могло бути більше. На момент атаки у лікарні тривала перезмінка, а кілька тижнів тому з другого поверху медзакладу виїхали переселенці. 

«Тож, може, диво станеться ще раз. І ми знайдемо тих медпрацівників, з якими нині немає звʼязку.  
І що кількість жертв не зростатиме далі», — повыдомив мер Дніпра. 

Від російських обстрілів з ночі у Дніпрі понад тисяча вибитих вікон, пошкоджені житлові будинки, школи, дитсадки, торговельні об'єкти. 

27 травня у Дніпрі оголошено днем жалоби.