Web Analytics

Ракетний удар по 128 бригаді на Запоріжжі: комбрига усунули від виконання обов’язків

Командира 128 окремої гірсько-штурмової бригади, в якій під час святкового заходу від російського ракетного удару загинули бійці, усунули від виконання обов’язків за посадою.

Про це повідомили в Генеральному штабі ЗСУ.

«На час проведення службового розслідування за фактом загибелі особового складу 3 листопада 2023 року командира 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади усунуто від виконання обов’язків за посадою за рішенням Головнокомандувача Збройних сил України», — вказано в заяві штабу.

Матеріали розслідування після його завершення передадуть правоохоронним органам.

Генштаб також просить не поширювати інформацію, що надходить не з офіційних джерел.

Офіційно! На час проведення службового розслідування за фактом загибелі особового складу 03.11.2023, командира 128...

Опубликовано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Понедельник, 6 ноября 2023 г.

 

Міністр оборони Рустем Умєров анонсував повну перевірку обставин події.

«Будуть зʼясовані всі обставини того, що сталося. Доручаю Головній інспекції Міністерства оборони провести повну перевірку за фактом цієї трагедії», — йдеться у дописі на його сторінці у Facebook.


3 листопада внаслідок російського удару ракетою «Іскандер» по селу на Запоріжжі загинули та дістали поранень військовослужбовці 128 окремої гірсько-штурмової бригади, які забралися на захід до Дня ракетних військ і артилерії, а також цивільні. Вибухова хвиля та уламки пошкодили близько 30 будинків і господарчих споруд.

Пізніше у бригаді підтвердили загибель 19 бійців. ДБР порушило справу за ч. 4 ст. 425 Кримінального кодексу України (недбале ставлення до служби): розслідуватиме дії військових посадових осіб, які організували святкування поблизу лінії фронту.

Фото на головній: Facebook/128 ОГШБ

Блок новин за темою