Web Analytics

Проводила заходи до російських свят під час окупації: жительці Вовчанська оголосили підозру

Правоохоронці заочно оголосили підозру в колабораціонізмі жительці Чугуївського району Харківщини. За даними слідства, вона погодилася стати «начальницею відділу культури, молоді та спорту» в нелегітимній окупаційній «адміністрації».

Підозрювана — 47-річна жителька Вовчанська, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, під час окупації міста вона влаштувалася «начальницею відділу культури, молоді та спорту» в окупаційній «районній адміністрації». Серед іншого, жінка брала участь у підготовці проєктів рішень, організовувала роботу відділу. Також — складала та затверджувала табелі обліку робочого часу підлеглих, за якими їм нараховували зарплату в російських рублях.

«Крім того, підозрювана організовувала заходи, присвячені пам’ятним датам російської історії, зокрема координувала проведення свята до «Дня прапора росії», — йдеться в повідомленні.

За інформацією прокуратури, жінка переховується від слідства, її планують оголосити в розшук.

За ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність) їй загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Організовувала культурно-масові заходи і обійняла посаду в окупаційній адміністрації: викрито мешканку Вовчанська За...

Опубликовано Харківська обласна прокуратура Понедельник, 27 ноября 2023 г.

Громадська організація «Харківський антикорупційний центр» називає ім’я підозрюваної — Тетяна Даньшина.

За даними «ХАЦ», у 2010 році Даньшину, яка тоді була членкинею «Партії регіонів», обрали депутатом до Вовчанської міськради. На той момент вона вказувала, що працює головним спеціалістом відділу у справах сім’ї та молоді Вовчанської райдержадміністрації.

У 2015 році жінка балотувалася до Харківської обласної ради від партії «Відродження», але не пройшла. На той час вона була вихователькою гуртожитку у Вовчанському медичному коледжі.

У 2020 році Даньшина знову спробувала обратися до облради, цього разу — від партії «Блок Кернеса — Успішний Харків», але успіху також не мала.

Фото: anticor-kharkiv.org


Суд знову відправив під варту В’ячеслава Артюхова із селища Шевченкове на Харківщині, виправданого у справі про пособництво державі-агресору. Чоловіка звинувачували у роботі в окупаційній «народній міліції».

Фото на головній: Харківська ОВА

Блок новин за темою