Web Analytics

Прокуратура оскаржила вирок у справі про теракт у харківському пабі «Стіна»

До Київського районного суду Харкова надійшла апеляційна скарга від обвинувачення на вирок у справі про теракт у пабі «Стіна». 

Апеляційна скарга прокуратури надійшла 4 листопада, повідомили «МедіаПорту» в канцелярії Київського райсуду з кримінальних справ

Інших апеляційних скарг станом на сьогодні не надходило.  

7 жовтня суд першої інстанції засудив обвинувачену у теракті в пабі «Стіна» Марину Ковтун до 11 років ув'язнення та виправдав за частиною інкримінованих статей.

В апеляційній скарзі обвинувачення наполягає на максимальному покаранні — 12 років позбавлення волі з конфіскацією, повідомили «МедіаПорту» у пресслужбі прокуратури Харківської області

Марина Ковтун та її захист під час дебатів у Київському райсуді просили повного виправдання.  

Марина Ковтун на засіданні суду 7 жовтня

Захисник Ковтун Євген Олєнєв сказав «МедіаПорту», що підготував апеляцію і передав усі матеріали підзахисній, яка має направити їх до суду. 

Час на оскарження спливає 7 листопада. 

Вибух в рок-пабі «Стіна» на вулиці Римарській стався 9 листопада 2014 року. Внаслідок вибуху поранення отримали 13 людей.

Марина Ковтун перебуває під вартою п'ять років. До неї застосовуватиметься «закон Савченко», за яким один день попереднього ув'язнення рахується за два дні позбавлення волі.

Теги: