Продаж алкоголю на Харківщині обмежили до закінчення воєнного стану

На всій території Харківської області заборонили продаж алкоголю із 17 травня і до кінця дії воєнного стану. Водночас, з обмеженнями можна торгувати слабоалкогольними напоями. 

Про обмеження повідомив голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов.

Він зазначив, що попри послаблення обстрілів Харкова та відступ російських військ бойові дії в регіоні тривають, і «розслаблятися не варто». Відтак, голова ОВА підписав наказ про заборону на всій території Харківської області продажу алкогольних напоїв із 17 травня і до кінця дії воєнного стану.

«Заборона не стосується продажу слабоалкогольних напоїв з 9:00 до 15:00. У закладах харчування продаж слабоалкогольних напоїв дозволений до 21:00», — уточнив Синєгубов.

Також повністю забороняється продавати алкоголь військовим ЗСУ, Нацгвардії, правоохоронцям та «усім особам, які мають зовнішні ознаки належності до силових структур» — форму, озброєння та спецзасоби.

«Прошу з розумінням поставитися до цих обмежень. Святкувати будемо після перемоги», — додав голова ОВА.

Фото: Facebook/Олег Синєгубов

Подібні обмеження діють і в інших регіонах — залежно від безпекової ситуації. У Києві, за інформацією міської держадміністрації, в магазинах алкоголь наразі можна купити з 11:00 до 16:00, у кав’ярнях — до 22:00. Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник заявив, що місто зацікавлене у надходженні коштів до бюджету від бізнесу.

У Чернігівській області з 4 травня діє повна заборона на продаж спиртного. Як пояснював голова ОВА В’ячеслав Чаус, після попереднього послаблення почастішали правопорушення.

«Із 16 квітня по 2 травня, коли заборону на продаж алкоголю на Чернігівщині було скасовано, поліція задокументувала 250 правопорушень та злочинів, вчинених у стані алкогольного сп’яніння. Це більш ніж удвічі перевищує показники за два попередні тижні, коли заборона діяла», — сказав Чаус.

В Одеській області з 14 травня дозволили торгувати усіма видами алкогольних напоїв з 9:00 до 18:00. Але суворо заборонено продавати їх військовим і правоохоронцям.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.