Web Analytics

Правоохоронці розслідують розстріл окупантами цивільних авто на Ізюмщині

Під час окупації Ізюмського району Харківщини військові РФ, за даними слідства, розстріляли впритул два автомобілі з мирними жителями. Тіло загиблого водія одного з авто ексгумували 6 листопада та направили на експертизу.

Російські військові розстріляли автомобілі 16 квітня, кажуть у Харківській обласній прокуратурі.

«За попередньою версією слідства, жителі села Співаківка Ізюмського району на трьох автівках намагались евакуюватись із зони бойових дій. Одній машині вдалось виїхати, дві інші російські військові розстріляли впритул під час виїзду із села. Попередньо, окупанти вели обстріл з автоматичної вогнепальної зброї — автоматів і кулеметів», — кажуть у прокуратурі.

6 листопада ексгумували тіло 37-річного водія однієї з автівок. Слідчі зафіксували чотири кульові поранення: три — у спину, ще одне — в область тазу. Для більш детальної інформації тіло скерували на судово-медичну експертизу.

Фото: Харківська обласна прокуратура

За даними правоохоронців, жителі села врятували чотирьох людей, надавши їм медичну допомогу. Нині з’ясовують, чи були ще поранені або вбиті.

Справу розслідують за ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством). Максимальне покарання, яке вона передбачає — довічне ув’язнення.

Фото: Харківська обласна прокуратура


Наприкінці жовтня в Ізюмі ексгумували тіла трьох мирних жителів, яких, за даними поліції, військові РФ розстріляли у березні. Наймолодшому було 20 років, найстаршому — 56.