Web Analytics

Працював на росіян за 60 тис. рублів: експоліцейському з Шевченкового загрожує довічне

Експравоохоронцю з Купʼянського району, який перебуває у розшуку, загрожує довічне ув'язнення за роботу на російських загарбників під час окупації Шевченкового. 

Харківська обласна прокуратура передала до Орджонікідзевського райсуду Харкова справу за обвинуваченням у державній зраді колишнього поліцейського. 

Йдеться про старшого інспектора ювенальної превенції сектору превенції Куп’янського районного відділу поліції Головного управління поліції в Харківській області. За даними слідства, у травні 2022 він добровільно перейшов на бік російських окупантів, які захопили смт Шевченкове, і щоб влаштуватися на роботу, передав усі необхідні документи.    

«Окупанти призначили його на посаду «и. о. старшего оперуполномоченного отделения по делам несовершеннолетних» в так званому «УВД ВГА Харьковской области». За свою роботу на ворогів обвинувачений отримував 60 тисяч рублів щомісячно. У подальшому зрадник добровільно обійняв посаду «участкового уполномоченного полиции группы уполномоченных полиции Пункта полиции №2 (дислокация пгт Шевченково)» у вказаному незаконному органі, чим забезпечив становлення і зміцнення влади рф на тимчасово окупованій території», — повідомила прокуратура. 

Інспектора звільнили з Національної поліції України. Він перебуває у розшуку. 

Якщо провину експоліцейського доведуть, йому загрожує 15 років ув'язнення або довічне.

Блок новин за темою

Новини за темою