Web Analytics

Порошенко доручив підняти доплати бійцям на передовій

Президент Петро Порошенко дав міністру оборони Степану Полтораку доручення щодо підвищення доплат. Військові, які перебувають на першій лінії, отримуватимуть близько 27 тис. грн. 

Про рішення щодо підвищення доплат військовим на передовій президент України Петро Порошенко повідомив сьогодні на своїй сторінці у Twitter.

«Дав доручення міністру оборони підняти доплати військовослужбовцям за перебування на першій лінії на 5 тис. грн — до 17 тис. грн. Таким чином, ми виходимо на суму, яка перевищує 27 тис. грн, як ми і наголошували, український воїн отримуватиме майже 1000 грн на день», — йдеться в повідомленні.

Виступаючи сьогодні перед військовими в Авдіївці під час заходу з нагоди Дня піхоти, президент розповів, що відтепер грошове забезпечення  складатиме мінімум 10,3-10,4 тис. грн. До цієї суми додаються 12 тис. грн, які є зараз, а також заплановані 5 тис. грн.

Порошенко нагадав, як на початку бойових дій розмовляв з мобілізованим снайпером 3-го полку спецпризначення з Кіровограду. Тоді військовий повідомив, що отримував 600 грн на місяць.

За словами президента, підвищення зарплатні для військових — «дуже потужна і сильна мотивація разом з патріотизмом для того, щоб ворог знав, що на нього чекає у випадку наступу».

Фото: president.gov.ua

Петро Порошенко також нагадав, що Міністерство оборони наразі реалізує програму будівництва гуртожитків поліпшеного планування для контрактників у військових містечках.

За словами глави держави, нині у Збройних силах України 85% військовослужбовців служать за контрактом.

«Кількість резервістів зросла і зараз становить 200 тисяч військовослужбовців», — додав Порошенко.

Наприкінці листопада 2018 року Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2019 рік, де серед іншого передбачалося підвищення зарплатні військовим з 1 січня.

Читайте MediaPort у Telegram