Web Analytics

Понад рік у підвалі: мешканці пошкодженого обстрілом будинку на Обрії чекають завершення ремонту — фото

Мешканці багатоповерхівки на вулиці Великій Кільцевій просять прискорити ремонт будинку після російських обстрілів. Майже рік тому висотку почали активно відновлювати, але до кінця роботи не довели. У будинку частково немає вікон, відсутнє світло, водопостачання, не буде й опалення. Люди вимушені винаймати житло, а дехто півтора року живе у підвалі. Фоторепортаж.

Російська армія обстріляла багатоповерхівку 28 лютого 2022 року. Зруйнувало три поверхи — 14, 15 та 16-йЗа рік пошкоджені поверхи відбудували

Але роботи не завершені. У будинку не відновили роботу комунікацій

Щоб розказати про ситуацію, 16 вересня мешканці будинку з'їхалися звідусіль

Багатьом доводиться винаймати житло

У Лідії Крилової під час обстрілу загинув син Олександр. Жінка дістала поранень голови та рук. Вже у зведеній наново квартирі Лідія згадує, як після удару обвалився 16-й поверх з пораненою сусідкою

У лютому-березні 2022 року російська армія намагалася захопити Харків і щільно била по околицях міста

Повернутися додому, поки ремонт не завершено, Лідія не може. Її прихистили друзі загиблого сина

Євген Сівов з 11 поверху півтора року мешкає із дружиною у підвалі. Цього дня до них навідалася сусідка по будинку Валентина, яка після обстрілу винаймає житло:  «Скільки разів обіцяли нам: почекайте трошечки, у травні будете жити у своїх хатах. У червні будете жити у своїх хатах. От у серпні все поставимо… Ну, де воно?»

Люди побоюються, що через дощі та холод восени і взимку квартири зіпсуються ще більше. «Він готовий на понад 90%, — говорить мешканець будинку Іван Волківський. — Передусім треба вставити вікна, потім підключити до електромережі, до мережі водопостачання»

На завершення робіт у будинку на Великій Кільцевій вплинули погодження, прокоментував ситуацію Харківський міський голова Ігор Терехов: «Мені шкода, але є певна процедура, яку потрібно пройти. І нічого тут не зробиш, будемо прискорювати цей процес».

Читайте також: «Не дамо знищити наш дім»: мешканці будинків у центрі Харкова проти демонтажу