Web Analytics

Помер ексдепутат Харківської облради Володимир Святаш

На 80 році життя помер Володимир Святаш — колишній депутат Харківської обласної ради. Після повномасштабного російського вторгнення його позбавили мандата та звання почесного громадянина Харківської області. 

Інформацію про смерть ексдепутата, батька екснардепа Дмитра Святаша, «МедіаПорту» підтвердили у пресслужбі Харківської облради. Інших даних там не уточнили.

У січні Святашу виповнилося 79 років. 

Володимир Святаш був депутатом Харківської облради з 2006 року. Представляв Партію регіонів та Блок Кернеса. Фото Харківської облради

Володимир Святаш мав медичну освіту. Неодноразово обирався депутатом Харківської облради, востаннє у 2020 році — від партії «Блок Кернеса «Успішний Харків». Очолював комунальне підприємство «Центр громадського здоров’я», був головою комісії з питань охорони здоров'я.

Після вторгнення росії Святаш не з'являвся на сесіях, була інформація, що він виїхав. Водночас правоохоронці перевіряли інформацію, що його син Дмитро, який виїхав до росії до вторгнення як підозрюваний у низці кримінальних справ, мав стати російським «гауляйтером» у Харкові. У 2022 Володимира Святаша позбавили мандата. 

У 2023 за ініціативою бізнесмена та добровольця Всеволода Кожемяки його також позбавили звання почесного громадянина Харківської області. 

Володимир Святаш