Web Analytics

«Полум'яне небо», «Ідеальні дні», «Учительська»: у Харкові покажуть нові німецькі фільми

Стрічки демонструватимуть 28-30 листопада в культурному центрі Art Area ДК. 

У програмі  — німецькі прем'єри року: від претендента на «Оскар» до нової роботи лауреата численних премій Віма Вендерса, повідомляють організатори.

28 листопада: романтична комедія «Полум'яне небо» (Roter Himmel)

  «Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону йому не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися», — йдеться в описі фільму.

  • Режисер: Крістіан Петцольд («Ундіна», «Транзит»).
  • У ролях: Томас Шуберт, Паула Бір («Ундіна», «Транзит», «Франц»), Ленґстон Уйбель, Енно Требс, Маттіас Брандт («Вавилон-Берлін»).

  29 листопада: драма «Ідеальні дні» (Perfect Days)

  «Нова робота триразового номінанта на «Оскар» Віма Вендерса розповідає про Хіраяму — прибиральника туалетів у Токіо. Він повністю задоволений своїм простим життям: дотримується структурованого розпорядку дня, а вільний час присвячує своїй пристрасті — слуханню рок-музики, читанню книг та вирощуванню дерев», — говориться в анонсі.

  • Режисер: Вім Вендерс («Небо над Берліном», «Париж, Техас», «Сіль землі»).
  • У ролях: Кодзі Якусьо («Мемуари гейші», «Вавилон»), Токіо Емото, Аой Ямада, Аріса Накано, Мін Танака. 

  30 листопада: драма «Учительська» (Das Lehrerzimmer)

   «Коли одного з її учнів підозрюють у крадіжці, Карла Новак — молода вчителька-ідеалістка — вирішує докопатися до суті справи. Однак її, на перший погляд, невинні дії згодом призводять до серії крадіжок у школі. Події розгортаються, викриваючи усі негативні риси системи освіти, впливу вчителів, батьків та учнів одне на одного», — такий сюжет фільму.

   • Режисер: Ількер Чатак.
   • У ролях: Леоні Бенеш («Вавилон-Берлін», «Корона»), Єва Льобау, Леонард Штетніш.

   Початок усіх сеансів о 19:00 за адресою: вул. Чернишевська, 13.

   Вхід за добровільною пожертвою.

   Блок новин за темою