Web Analytics

Пісочинський міст незабаром закриють на ремонт: схема об’їзду

На Пісочинському шляхопроводі під Харковом наступного тижня розпочнуть капітальний ремонт. Рух транспорту перекриють, доведеться їздити іншим шляхом.

Про обмеження попередили у Службі автомобільних доріг Харківської області.

За її інформацією, ремонт Пісочинського мосту планують розпочати 26-27 квітня. Підрядник — ТОВ «Харківмістдорбуд».

«У зв’язку з роботами буде заборонено рух транспортних засобів всіх категорій», — кажуть у САД.

Орієнтовно, проїзд планують поновити у серпні 2021 року.

Водіїв просять звертати увагу на нові дорожні знаки та дотримуватися правил руху, а для уникнення затримок — обирати інші маршрути.

Також просять врахувати, що на шляхопроводі поблизу селища Жихор (на трасі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта) обмежено проїзд транспорту вагою понад 10 т. Наразі цей міст оглядають перед проведенням аварійного ремонту.

Інфографіка: kh.ukravtodor.gov.ua


Пісочинський шляхопровід обвалився у серпні 2019 року. Ніхто не постраждав, проте рух на час ремонту довелося повністю перекрити. 

Поліція порушила справу за двома статтями Кримінального кодексу України: «Службова недбалість» і «Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд».

Ремонт, зокрема відновлення зруйнованої опори, тривав близько чотирьох місяців, його транслювали онлайн. Наприкінці грудня міст відкрили, але встановили обмеження у вазі транспорту — 20 т.

Капітальний ремонт споруди в цілому запланували на 2021 рік.

Фото на головній: Харківська обладміністрація