Web Analytics

Підозрюється у співпраці з окупантами: в Одесі затримали 39-річну жительку Куп’янська

За даними слідства, жінка мала посаду у незаконній адміністрації на Харківщині. 

«Встановлено, що у червні 2022 року підозрювана, перебуваючи в окупованому на той час збройними силами рф м. Куп’янськ, добровільно стала співпрацювати з ворогом. Жінка обійняла посаду «и. о. главного специалиста отдела персонифицированного учета и автоматической обработки информации управления труда и социальной политики ВГА Купянского района», про що було видано відповідний наказ очільника псевдооргану влади», — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.  

Фото: Харківська обласна прокуратураЗа даними слідства, жінка приймала заяви від громадян на отримання так званої «матеріальної допомоги» від рф, формувала особові справи і готувала списки співробітників управління псевдоадміністрації, які мали право на отримання «гумдопомоги».

«Свої обов’язки підозрювана виконувала до початку вересня 2022 року. Після деокупації, намагаючись уникнути відповідальності, колаборантка перебралась жити в Одесу і думала, що «замела сліди». Однак це не допомогло і відповідати за роботу на ворога все ж таки доведеться — у січні цього року жінку викрили правоохоронці», — зазначили у прокуратурі.

Їй повідомили про підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111-1 КК України).

Блок новин за темою

Новини за темою