Web Analytics

Перейменування Первомайського: опозиційні депутати запропонували свою назву

Міська рада пропозицію не підтримала через недотримання процедури. 

Про це повідомив міський голова Первомайського Микола Бакшеєв.

19 жовтня у місті відбулося позачергове засідання сесії. А напередодні, як розповідає мер, в мережі з'явилася інформація про нібито невключення до порядку денного проєкту рішення, який запропонував голова «Блоку Кернеса» щодо перейменування міста на «Холоднояр». 

Фото: Telegram Миколи Бакшеєва

«Як і минулого разу, явка була вкрай низькою. З 26 депутатів на сесії були присутні лише 14 обранців. Свій обов’язок, прописаний законом, без поважних причин проігнорували сім депутатів від опозиційних партій. Згідно регламенту на сесії було надано змогу представнику «Блоку Кернеса» внести проєкт до порядку денного, але, чого і варто було очікувати, не була підтримана дана пропозиція, бо була внесена попри всі законні процедури та всупереч рішенню громади», — сказав Бакшеєв.


У Первомайському Харківської області у липні вдруге провели голосування за нову назву для міста. У ньому взяли участь 1054 жителі міста. Більшість учасників, як і першого разу, обрали варіант «Добродар». Питання вже кілька разів виносили до сесійної зали, але депутати не підтримують перейменування міста.

Фото на головній: Facebook Первомайської міської ради

Блок новин за темою
Фото: Facebook Первомайської міської ради