Передмістя Харкова після обстрілу: стало відомо, чим вдарила росія
Російська армія атакувала Васищеве та Безлюдівку Харківського району далекобійними авіабомбами.
Це попередні дані Харківської обласної прокуратури.
«За попередніми даними, російська армія вдарила далекобійними ФАБ з УМПК-Д з населеного пункту томарівка бєлгородської області рф», — інформує прокуратура.
Побільшало постраждалих
Кількість постраждалих зросла до семи, уточнює прокуратура.
У Васищевому пошкоджені будівлі та склади приватного підприємства. Поранені 22-річна жінка та двоє чоловіків, 57 та 64 років.
У Безлюдівці пошкоджено понад 10 будинків. Поранені двоє жінок, 66 та 74 років. У 65-річної жінки та чоловіка 50 років — гострий шок.
Раніше повідомлялося про п’ятьох постраждалих.
Наприкінці травня російська армія прицільно б’є по населених пунктах на півдні від Харкова. Вночі 26 травня у Васищевому російські дрони спричинили пожежу на підприємстві. У ніч проти 28 травня російська армія знову вдарила по Васищевому дронами: постраждали троє чоловіків та 4-річна дівчинка. Ввечері 30 травня внаслідок ракетного обстрілу у Васищевому постраждали двоє людей, вісім будинків пошкодило.
-
Теги:
- війна,
- обстріл,
- Харківський район