Web Analytics

«Останні дзвоники» у школах Харкова пролунають 5 червня — міськрада

Заняття у харківських школах триватимуть до 4 червня включно. У Департаменті освіти вирішили, що краще не втрачати навчальні дні.

Про завершення навчального року розповіла директорка Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко.

За її словами, щоб не втрачати навчальний день, 4 червня у школах ще проводитимуть уроки. А 5 червня пройдуть свята «останнього дзвоника».

21 травня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання: 11-класники пройдуть перше тестування з хімії. Наступного тижня складатимуть ще три тести.

За інформацією Деменко, один з ключових тестів, з математики, 28 травня в міських навчальних закладах складатимуть понад 15 тис. учнів з Харківської області (з них 7,5 тис. — з Харкова).  

4 червня у школах ще проходитимуть уроки. Фото: city.kharkov.ua

Влітку в Харкові відкриються пришкільні оздоровчі табори. Як повідомляв директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, із 7 по 25 червня працюватиме 191 денний табір.

Чубаров нагадав, що торік через епідемію COVID-19 не працювали не тільки шкільні табори, а й позаміські.

«Цього року більшість позаміських оздоровчих закладів також не планує відкриватися. Зате працюватиме 191 табір на базі шкіл, де відпочине 25,6 тис. дітей. Тривалість — шість годин на день, з дворазовим харчуванням. За сприятливої ​​епідемічної ситуації планується провести 41 екскурсію і походи для майже 700 дітей», — навів подробиці посадовець.


Загалом у Харківській області навчальний рік закінчується 4 червня. Чи відзначати «останні дзвоники», школи вирішуватимуть самі, але святкувати можна лише з усіма обмеженнями жовтої карантинної зони.

З 21 травня до 15 червня проходитиме основна сесія ЗНО. З 29 червня по 16 липня — додаткова.

Фото на головній: Харківська обладміністрація