Web Analytics

«Олені Святого Миколая» збирають подарунки для дітей

Волонтери благодійного проєкту знову збирають подарунки для дітей-переселенців, малечі з прифронтових міст і звільнених територій.

Про збір подарунків повідомляється на сторінці «Олені Святого Миколая» у Facebook.

«Настав час, коли ми відкриваємо першу частину Бази_Дитячих_Мрій! Наразі тут 500+ дітей, але скоріш за все — це лише чверть. Листи ще пишуться і летять до нас. Сподіваємося, що всім бажаючим стати Чарівником, мрій вистачить», — написали волонтери.

Для тих, хто вперше хоче долучитися до проєкту, пояснюють: із прочитаних дитячих листів потрібно вибрати один, тобто дитину, чиє бажання вам відгукнулося, і натиснути «Стати чарівником» та заповнити форму. 

«Більше ні у кого не буде можливості обрати саме цю дитину. Тому, будь ласка, будьте відповідальні», — наголошують волонтери.

Якщо в благодійному проєкті бере участь компанія, то можна закріпити за нею певну локацію або декілька (20, 30 або 50 дітей). 

Обов’язково кожен подарунок має бути підписаний у посилці: населений пункт, ім’я та прізвище, вік дитини.

Також «Оленям» можна надіслати безадресні подарунки, їх також роздадуть малечі:

  • книжки,
  • нові іграшки,
  • солодощі.

Подарунки треба відправляти за адресою:

  • Харків, відділення «Нової пошти» №36, Інна Ачкасова, +380661037821.

Також благодійний проєкт можна підтримати грошима на пальне, солодощі, ремонт автівок: 


Благодійна акція «Олені Святого Миколая» триває з 2016 року. Її головною метою від початку був збір коштів і подарунків, проведення новорічних свят для дітей, які живуть поблизу лінії розмежування. Взяти участь в акції можуть всі охочі.

Блок новин за темою
Фото: Facebook/«Олені Святого Миколая»