Web Analytics

Окупанти перекидають під Куп‘янськ резерви штурмовиків

Російський агресор продовжує наступати біля Синьківки з метою заблокувати Куп’янськ. 

Про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

«Щоб створити умови для блокування Куп’янська противник намагається захопити силами штурмових рот населений пункт Синьківка. Втім, несе значні втрати у живій силі. У зв’язку з чим почав перекидати у цей район штурмові підрозділи, які перебували в резерві», — розповів командувач. 

За його даними, окупанти продовжують наступати у районі Новоселівського, Стельмахівки, Лиману Першого та в напрямку Сіверська. 

На Лиманському напрямку російський агресор прагне витіснити українські війська за річку Чорний Жеребець та з району Серебрянського лісництва. 

«Проводить безуспішні штурмові дії на напрямку Житлівка, Терни та постійно здійснює переміщення особового складу з території російської федерації для доукомплектування штурмових підрозділів», — зазначив Сирський.

На Бахмутському напрямку війська рф у штурмах використовують повітряно-десантні підрозділи, частини спеціального призначення та 200 окремої мотострілецької бригади північного флоту. Успіхів не мають, наголошує командувач Сухопутних військ.

«На Сході втрати росіян загиблими приблизно у вісім разів вищі за втрати українських сил оборони. На відміну від ворога, українські сили оборони намагаються досягати успіху шляхом вдалих тактичних дій, влучного вогню артилерії, мінометів, ударних дронів та стрілецького озброєння», — запевняє Сирський.

Фото: Telegram/Олександр Сирський

За його інформацією, протягом листопада сили оборони знищили близько 11 тисяч загарбників і понад 1100 одиниць військової техніки.


На Куп’янському напрямку для штурмів українських позицій використовують підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених.

Фото на головній (ілюстративне): Telegram/Олександр Сирський

Блок новин за темою