Web Analytics

Охороняв катівню під час окупації: жителя Куп’янська підозрюють у колабораціонізмі

Жителю Куп’янського району Харківщини заочно оголосили підозру в колабораційній діяльності. Йому загрожує до 15 років за ґратами з конфіскацією майна.

Підозрюваний — безробітній 39-річний куп'янчанин, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, у червні 2022 року він влаштувався до створеної російськими окупантами нелегітимної «адміністрації» — став «виконувачем обов’язків дільничного інспектора поліції».

«Він охороняв будівлю ізолятора тимчасового тримання в Купʼянську, де окупанти утримували та катували цивільних жителів, конвоював людей», — йдеться в повідомленні.

Серед утримуваних у катівні були знайомі підозрюваного, інші цивільні жителі, колишні учасники АТО та ООС, патріотично налаштовані громадяни.   

Куп’янчанину заочно оголосили підозру в колабораціонізмі — за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна

За інформацією прокуратури, чоловік у росії, його планують оголосити в розшук.

Оголошено підозру колаборанту, який охороняв будівлю ІТТ в Купʼянську, де окупанти утримували та катували цивільних...

Опубликовано Харківська обласна прокуратура Понедельник, 22 января 2024 г.


Прокуратура заочно оголосила підозру в колабораційній діяльності депутатці Куп’янської міськради. За інформацією слідства, вона також погодилася працювати в окупаційній «адміністрації», серед іншого видавала місцевим бізнесменам «дозволи» на роботу.

Чільне фото (ілюстративне): Сашко Бринза 

Блок новин за темою

Новини за темою