Web Analytics

Очолив підрозділ окупаційної «Куп’янської залізниці»: депутатові міськради оголосили підозру

Правоохоронці заочно оголосили підозру в пособництві державі-агресору жителю Куп’янського району Харківщини. За даними слідства, під час окупації він допомагав перевозити російську військову техніку, солдатів та боєприпаси.

Підозрюваний — депутат Куп’янської міської ради VIII скликання, повідомили в  Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, він добровільно став «начальником «Локомотивного депо Куп’янськ» нелегітимного окупаційного підприємства «Куп’янська залізниця». Чоловік відповідав за виробничо-господарську та соціально-побутову роботу, також — допомагав перевозити російську військову техніку, солдатів та боєприпаси.

«Депутат особисто передав Збройним силам рф два тепловози, що перебували на балансі «Укрзалізниці», для використання їх як складової броньованого потягу. Крім того, встиг організувати вивезення українського зерна на територію рф», — додають у прокуратурі.

Встановлено депутата міськради, який очолив підрозділ окупаційноі залізниці під час захоплення Купʼянська Керівник...

Опубликовано Харківська обласна прокуратура Четверг, 23 ноября 2023 г.

 

Обранцю заочно оголосили підозру в пособництві державі-агресору. За ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України йому загрожує до 12 років за ґратами з конфіскацією майна.

Підозрюваний у росії, його планують оголосити в розшук.


Правоохоронці завершили спецрозслідування щодо депутата сільради з Ізюмського району Харківщини, обвинуваченого в колабораціонізмі. За інформацією слідства, під час окупації він схиляв місцевих поліцейських працювати на росію.

Фото на головній: ГУНП Харківській області

Блок новин за темою

Новини за темою