Web Analytics

Очолила відділ ЖКГ при окупантах: жительку Дворічної засудили до 7 років ув’язнення

За вказівкою незаконної адміністрації 52-річна жінка організувала роботу комунальних підприємств, стверджує Служба безпеки України. 

«Влітку 2022 року фігурантка добровільно підписала так званий трудовий договір з окупаційною адміністрацією та зайняла посаду «и.о. заместителя начальника территориального управления — начальника отдела ЖКХ Двуречанского теруправлення Временной гражданской администрации Купянского района Харьковськой области», — повідомив речник Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

З липня до вересня 2022 року жінка організовувала роботу комунальних підприємств в окупованій Дворічанській громаді, надсилала цим КП приписи місцевого гауляйтера. Після деокупації переїхала зі звільненої Дворічної до Харкова, де у березні 2023-го її затримали. 

До повномасштабного вторгнення рф в Україну обвинувачена працювала в органах місцевого самоврядування Куп'янського району.

Суд призначив жінці 7 років ув'язнення з позбавленням права протягом 13 років обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Блок новин за темою

Новини за темою