Web Analytics

Обвинувачені в теракті біля Палацу спорта залишились під вартою

Обвинуваченим в теракті, внаслідок якого в 2015 році загинули четверо людей, подовжили запобіжних захід на два місяці.

Справу щодо теракту біля Палацу спорту 3 вересня продовжив розглядати Фрунзенський районний суд Харкова. Як розповіла речниця прокуратури Харківської області Віта Дубовик, під час засідання суд встиг розглянути лише одне питання — подовження запобіжного заходу.

«Клопотання обвинувачених щодо зміни та скасування запобіжного заходу суд віхилив. Тримання під вартою без застави подовжили ще на два місяці», — каже Дубовик.

Наступне засідання суд призначив на 9 жовтня.  

Як повідомляє телеканал UA: Харків, під час засідання на подовженні арешту наполягав прокурор Володимир Лимар. На його думку, зміна або скасування запобіжного заходу надасть обвинуваченим можливість ухилятись від суду, виїхати за межі України або на непідконтрольну територію.

Залишити обвинувачених під вартою також просили потерпілі.

Обвинувачений Сергій Башликов просив не тримати його в СІЗО, Володимир Дворніков і Віктор Тетюцький — відпустити та не обирати запобіжний захід.

«Я не винен. Я цього не робив», — заявив Башликов.

Обвинувачені пробудуть у СІЗО до 1 листопада. Їхній захисник Дмитро Тихоненков має намір оскаржити рішення в апеляційному суді.

«Виправдальний вирок — це позиція всіх захисників та обвинувачених. Вони не визнають себе винними», — каже Тихоненков.

Внаслідок теракту, який стався біля Палацу спорту в Харкові в лютому 2015 року, загинули четверо людей. Обвинуваченим — Сергію Башликову, Віктору Тетюцькому і Володимиру Дворнікову — інкримінують вчинення терористичного акту і незаконне поводження зі зброєю, боєвими припасами або вибуховими речовинами (ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України). Свою провину в суді всі троє не визнають.

Читайте також: Чотири роки теракту біля Палацу спорту: суд триває

Читайте MediaPort у Telegram