Web Analytics

Новий дах та утеплені стіни: як ремонтують пошкоджені від обстрілів будинки у Старому Салтові

У деокупованому селищі Старий Салтів Чугуївського району Харківщини ремонтують три житлові будинки, пошкоджені під час бойових дій.

Один з будинків, на вулиці Садовій, планують привести до ладу на початку вересня, повідомили в Харківській обладміністрації.

У будинку мешкають близько 40 людей. Вартість ремонту — 6,4 млн грн.

«Багатоквартирний будинок включений до переліку проєктів, які фінансуються за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Тут проводимо капітальний ремонт, адже в сам будинок були влучання», — прокоментував заступник голови ОВА Михайло Харнам.

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

На будівлі вже замінили дах, встановили вікна і двері. Стіни утеплюють мінеральною ватою 15 см завтовшки, далі їх вкриють декоративною штукатуркою.

«На даху укріплювали крокви, робили повністю нову обрешітку, бо замінили дах із шиферного на металочерепицю. Окрім того, утеплювали горище», — розповів представник підрядної організації Олександр Коцюба.

Фото: Харківська ОВА

Фото: Харківська ОВА

За словами начальника Чугуївської районної адміністрації Сергія Лободенка, готуються проєкти та кошториси ще на 14 багатоквартирних будинків у Старому Салтові.

«Загалом у Чугуївському районі пошкоджено близько 5300 об’єктів. Ця цифра ще уточнюється, адже працюють комісії та актують дані», — додав Лободенко.


У старому Салтові також ремонтують два будинки на вулиці Східній: роботи коштуватимуть близько 18 млн грн.