Web Analytics

Нові тролейбуси для Харкова виготовить «Богдан Моторс»

За договором для Харкова планують придбати 57 нових тролейбусів. Фінансування за кредитною угодою надає ЄБРР.

Договір на поставку тролейбусів 27 лютого підписали заступник Харківського міського голови Євген Водовозов, директор комунального підприємства «Тролейбусне депо №2» Дмитро Липовий і директор автомобільної компанії  «Богдан Моторс» Дмитро Писаний, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Для Харкова планують придбати 57 нових тролейбусів. Фінансування за кредитною угодою надає Європейський банк реконструкції та розвитку.

В мерії нагадали, що кредитну угоду для оновлення рухомого складу ЄБРР і КП «Тролейбусне депо №2» підписали у 2018 році в рамках інвестиційного проекту «Оновлення тролейбусного парку м. Харкова». Був оголошений тендер на поставку 12-метрових тролейбусів з низькою підлогою, комплекту запчастин, інструментів, витратних матеріалів та обладнання для обслуговування і ремонту тролейбусів, а також супутніх послуг.

«Виграла компанія «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». Згідно з угодою, за кредитні кошти для Харкова придбають 57 нових тролейбусів і супутнє обладнання на суму 11,5 млн євро (8 млн євро — кредитні кошти ЄБРР, 2 млн євро— кредит Фонду чистих технологій та 1,5 млн євро — кошти міського бюджету Харкова)», — розповіли у міськраді.

Фото: city.kharkov.ua

Договір гарантії за проектом оновлення тролейбусного парку з ЄБРР Харківська міськрада також уклала 27 лютого. Документ підписали Харківський міський голова Геннадій Кернес і керуючий директор банку по Східній Європі і Кавказу Маттео Патроне.

ЄБРР також фінансує будівництво харківського метро. У грудні 2017 року банк виділив кредит в 160 мільйонів євро на продовження лінії метрополітену в напрямку аеропорту двома станціями — «Державінська» і «Одеська». Ще 160 млн євро надає Європейський інвестиційний банк.

Читайте MediaPort у Telegram