Web Analytics

Нове місто-побратим у США: прапор Харкова вивісили в мерії Далласа на знак підтримки України

Даллас став містом-побратимом Харкова. 

Під час онлайн-зустрічі мер Далласа Ерік Джонсон підписав з Ігорем Тереховим договір про дружбу між Далласом та Харковом. Ця угода демонструє прагнення двох міст у партнерстві в економічній, освітній та культурній сферах.

«Даллас і Харків дуже підходять одне одному як міста-побратими. Жителі обох демонструють велику стійкість в складні часи», — сказав Ерік Джонсон Терехову під час зустрічі 6 лютого.

У 2022 році міська рада Далласа одностайно засудила вторгнення росії в Україну і призупинила зв’язки з російським містом-побратимом Саратовом.

Ігор Терехов підписав договір про дружбу з мером Далласа Еріком Джонсоном

«Даллас продовжує підтримувати народ України проти незаконної агресії російської федерації. Сьогоднішній договір знаменує собою суттєвий крок в напрямку зміцнення наших зв’язків з Україною та може призвести до культурних, дипломатичних, освітніх та економічних обмінів, що зроблять Даллас сильніше, а також допоможуть Харкову відновитися та процвітати в майбутньому», — сказав Джонсон.

Мерія Далласа. Фото: downtowndallas.com

Мер Далласа пообіцяв, що поки триватиме війна, прапор Харкова висітиме в залі прапорів мерії Далласа на знак підтримки України. Згодом його перемістять до вітрини міст-побратимів.

«Ця знакова подія є ще одним кроком до поглиблення наших відносин зі США. І я твердо вірю, що нове партнерство надасть потрібного імпульсу реалізації проєктів з відбудови нашого міста», — прокоментував Ігор Терехов.

Чільне фото: City of Dallas/Facebook

Блок новин за темою