Web Analytics

«Незламне місто»: гурт Native One випустив пісню про Харків

Над піснею та кліпом працювали харківські музиканти на звукорежисер з Англії.

«Незламне місто» — це музична робота про український Харків та чудових людей, які робили і роблять його незламним містом. Ми хотіли випустити саме цю пісню. Відчували, що вона потрібна. Це були місяці роботи команди. В музиці та словах зараз є все, що ми хотіли передати. Кліп візуально довершив концепцію», — зазначається на сторінці гурту у Facebook.

Кадр з кліпу: Native One/YouTube

Автор пісні та ідеї кліпу — харків’янин Сергій Чепіга, соліст гурту. Музичним продюсером синглу та автором аранжування став уродженець Харкова Микита Рубченко. Записом вокалу та зведенням займався ще один харківʼянин — Олександр Захаров. Над піснею також працювали звукорежисер Грант Ренсом (Англія) і студія «Metropolis London Music». 

«Час і болючі події посприяли викоріненню «совка», зросло покоління свідомих, талановитих, яскравих людей, які цінують свободу та незалежність, які ніколи не підкоряться російському ворогу. Харків дуже змінився і став тим містом, де тепер відчуваєш особливий дух свободи та незламності. Хочеться процитувати Миколу Хвильового: «Хай живе дух неспокою» у кожному з нас!», — говорить Сергій Чепіга.

Чільне фото: кадр з кліпу/Native One/YouTube

Блок новин за темою