Web Analytics

Навчився за інструкціями з мережі: харківський школяр збирає дрони-камікадзе для фронту — фото

16-річний Радомир Тютюнник за допомогою паяльника та 3D-принтера зібрав понад пів сотні безпілотників. Каже, що навчився буквально за тиждень. Перший пристрій створив для батька, який захищає Україну. Нині на дрони від Радомира — черга військових. Фоторепортаж.

Радомир збирає дрони після уроків або вихіднимиЯк виготовляти дрони, дізнався з інструкцій в інтернеті Говорить, що паяльником навчився користуватися за тижденьСуттєво здешевити виріб вдається завдяки друку деталей на 3D-принтеріНа перші дрони Радомир витратив власні гроші, нині збирає в соцмережах донати на матеріалиПеред відправкою на фронт випробовує дрониКамікадзе від школяра вже використовувалися на Запорізькому, Бахмутському, Куп'янському напрямках і на ХерсонщиніЗа допомогу фронту Радомир отримав прапор, підписаний Головнокомандувачем Валерієм Залужним, а також подяку від Оперативного угруповання військ «Харків»З військових підрозділів, які замовили дрони Радомира, вже утворилася черга

«Моя мета — врятувати життя наших військових, тому що один дрон — зазвичай одне врятоване життя нашого військового. Допомога нашій армій. Ми маємо працювати на перемогу», — упевнений школяр. 

Підтримати виробництво Радомира можна донатом на карту:

  • 5375411208993001

Читайте також: Допомогти собі та іншим: як переселенці та постраждалі від війни у Харкові навчаються підприємництву

Блок новин за темою