Наслідки російського обстрілу Харківського педуніверситету: фото

Аватар пользователя Сашко Бринза

Російська армія в ніч на 6 липня вдарила по ще одному освітньому закладу Харкова — педагогічному університету ім. Григорія Сковороди. Внаслідок обстрілу загинув 40-річний охоронець, значно пошкоджені головний корпус, бібліотека, приміщення одного з факультетів, редакція університетської газети. Ракета впала у вхідну частину вишу, де стояв пам'ятник Сковороді. Спочатку в університеті припустили, що він знищений. Однак під час розбору завалів скульптуру мандрівного філософа, автора вислову «Світ ловив мене, та не спіймав» виявили майже неушкодженою. У 2022 році виповниться 300 років з дня народження Сковороди. Вдруге на Харківщині російська армія посягнула на пам'ять Сковороди — у травні обстрілом окупантів був знищений музей його імені у Сковородинівці.

Харківський національний педуніверситет є одним з найстаріших педагогічних закладів України. Він заснований у 1804 році

Російська армія вдарила ракетою по університету після опівночі 6 липня. Загалом цієї ночі харків'яни чули не менш як п'ять вибухів у місті

Сторож будівлі загинув на місці, повідомили в Харківській обласній прокуратурі

Не тільки в центральному, а й в інших корпусах університету вибухом вибило вікна

Завали в університеті почали розбирати зранку

Скульптуру Сковороди дістали з-під завалів майже неушкодженою

У виші намагаються врятувати уцілілі речі

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.