На звільненому від окупантів РФ острові Зміїний встановили прапор України

Українська армія встановила національні прапори на острові Зміїний, який відбила у російських окупантів та взяла під контроль. 

Фото з острова 7 липня оприлюднила Одеська обласна військова адміністрація. 

«Державний Прапор України встановлений на о. Зміїному (селище Біле, Ізмаїльського району Одеської області). На прапорі текст: «Пам'ятай «русский военный корабль», острів Зміїний — це Україна!» і підпис начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка», — йдеться у повідомленні. 

Фото: facebook.com/oda.odesa

Фото: facebook.com/oda.odesa

Фото: facebook.com/oda.odesa

Спеціальний Підрозділ «Зґард»/Facebook

Спеціальний Підрозділ «Зґард»/Facebook

Наприкінці червня Збройні сили України повідомили про успішну військову операцію, після якої російські військові втекли з острова. При цьому у Міноборони РФ заявили, що залишили острів з «доброї волі». «Внаслідок вдало проведеного чергового етапу військової операції із нанесенням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний противник поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами і, імовірно, залишив острів», — повідомили в Оперативному командуванні «Південь».

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.