Web Analytics

На Закарпатті депутат підірвав у сільраді гранати: 26 поранених

У будівлі Керецьківської сільської ради депутат підірвав дві гранати під час засідання сесії. Розслідується незаконне поводження зі зброєю та теракт. 

«Сьогодні об 11:37 на лінію «102» надійшло повідомлення, що в будівлі Керецьківської сільської ради Мукачівського району під час засідання сесії один із депутатів підірвав гранати», — повідомила Національна поліція.

Оновлено. Попередньо поліцейські повідомили про загиблого, але пізніше уточнили, що загиблих немає. 26 людей поранені, шестеро них — у тяжкому стані. Підривника реанімують. 

На опублікованому поліцією відео зафіксовано, як чоловік заходить у приміщення, де відбувається засідання, стає біля дверей і дістає із кишень гранати. Люди спілкуються, тож не одразу помічають, що в руках у депутата. Чоловік щось викрикує та кидає гранати. 

Увага: на відео чутливий контент

Слідчі кваліфікували подію за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Служба безпеки України також розслідуватиме подію за ч. 1 ст. 258 — терористичний акт.

Фото на головній: Національна поліція України

Блок новин за темою