Web Analytics

На Салтівці ремонтують пошкоджений обстрілами ліцей: фото

Ліцей на вулиці Валентинівській у Київському районі Харкова, в якому навчаються понад 700 дітей, відбудовують за рахунок державних коштів. 

Російські артобстріли пошкодили будівлю навчального закладу на Салтівці у 2022 році. Масштаби руйнувань заступник директора міського Департаменту ЖКГ Євген Пасенов оцінює як середні. 

«Було пряме влучання, зруйнована конструктивна частина, що не потягнула за собою несучу здатність, було розмороження мереж опалення, води, внутрішні пошкодження: підлоги, стелі, електромереж. Вікна будемо замінювати», — сказав Пасенов.

Це один з пошкоджених обстрілами ліцеїв на Салтівці. Назву закладу «МедіаПорт» не вказує з міркувань безпеки

За його словами, відновлення ліцею почали місяць тому за рахунок держсубвенції, вартість ремонту — близько 30 млн грн. Підрядник виконує як зовнішні, так і внутрішні роботи. Фасад утеплюють. Серед робіт — відновлення систем опалення, каналізації, сантехнічні роботи.

За інформацією офіційного сайту ліцею, у навчальному році 2023/2024 у ньому отримують освіту (офлайн) 705 учнів. Колектив закладу складається з 49 педпрацівників, двох фахівців та семи членів обслуговуючого персоналу.  

Хто виконує роботи: інформація Prozorro

На сайті держзакупівель Prozorro є інформація, що оголошені влітку 2023 року торги з капітального ремонту ліцею на суму 36 млн грн не відбулися. У серпні 2023 визначили переможця — ТОВ «Атлант Буд Партнер», однак пізніше він відмовився укладати договір. 

У жовтні оголосили новий тендер, в якому переміг єдиний учасник — ТОВ Фірма «Стройстандарт», що запропонував виконати роботи за 34 млн грн. Водночас у договір внесли зміни, згідно з якими ціна договору становить 31,2 млн грн. 

Точний термін завершення ремонту заступник директора департаменту назвати не зміг. 

«Я не думаю, що ми завершимо до кінця року. Якнайшвидше, але якісно», — сказав він. 

Кінцевим строком виконання робіт у тендерній документації вказано 31 грудня 2023 року.  


За даними Пасенова, у Харкові капітально ремонтують понад 40 шкіл. Бюджет ремонтів — від 2,5 млн грн за об’єкт до 64 млн грн. Не менш як 15 — на фінальному етапі відновлення. 

Блок новин за темою

Новини за темою