Web Analytics

На проспекті Григоренка, якому міськрада повернула назву Жукова, «Нацкорпус» вішає адресні таблички

Представники політичної сили «Національний корпус» розміщують таблички на проспекті, якому у червні міська рада своїм рішенням повернула назву «пр. Жукова».

Як повідомляє кореспондент «МедіаПорта», представники «Нацкорпусу» встановили таблички на будинках за адресами пр. Григоренка, 9/1 (будівля, де розташована стоматполіклініка №3) та пр. Григоренка, 7. Всього вони мають намір встановити до 10 табличок, розповів представник харківського осередку «Національного корпусу» Костянтин Немічев.

Знімати таблички «пр. Жукова», які переважно встановлені на висоті близько трьох метрів, учасники акції не планують. Їхнім діям ніхто не перешкоджає.

«Яка зараз проблема у людей? Якщо людина буде дивитися в навігатор, вона буде бачити пр. Петра Григоренка, а якщо шукатиме назву на будинках, то побаче на рівні третього поверху надписи «пр. Маршала Жукова», тобто не зможе зорієнтуватися. Тому ми для людей виготовили по нормах таблички з написом пр. Григоренка», — сказав Немічев. 

На його думку, це не заплутає людей ще більше, а навпаки допоможе віднайти необхідну адресу. 

Він також сказав, що не узгоджував свою ініціативу з комунальними службами. На уточнення, чи питав думки мешканців будинків, Немічев відповів, що сам тут живе.   

Біля відновленого бюсту Жукову учасники акції встановили фотографії повалених пам'ятників та екран, на якому показуватимуть фільм про постать Жукова. 

На початку вересня Харківський окружний адміністративний суд визнав протиправним і таким, що підлягає скасуванню, рішення міськради щодо повернення декомунізованому проспекту Григоренка попередню назву — пр. Жукова. Рішення ще не набрало законної сили. Міськрада подаватиме апеляцію. 

Повідомлення доповнюється.