В Одеській області 2 жовтня — день жалоби за загиблими внаслідок негоди в Одесі. 

Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер

«Завтра у день жалоби на будівлях органів влади, підприємств, установ та організацій області будуть приспущені Державні прапори України, а розважальні заходи обмежені. Висловлюю глибокі співчуття родинам і близьким загиблих», — йдеться у повідомленні начальника Одеської ОВА. 

За словами Олега Кіпера, комунальні служби, рятувальники та енергетики працюють цілодобово, аби усунути наслідки негоди.

Для відкачування води, розчищення доріг, ремонту мереж, залучили понад 500 працівників та 85 одиниць техніки. 

З минулу добу енергетики повернули світло для 112 тис. абонентів у 188 населених пунктах Одещини. 

Станом на 18:50 1 жовтня енергетики заживили ще близько восьми тис. споживачів у семи населених пунктах. Наразі без електроенергії залишаються близько 28 тисяч абонентів, зазначив Олег Кіпер. 

Внаслідок сильної зливи в Одесі 30 вересня загинули дев’ятеро людей, серед них — родина з 8-річною дівчинкою. У місті затопило кілька вулиць, під землю провалилися автобус та легкове авто. Рятувальники діставали людей з затоплених та понівечених автомобілів.