Web Analytics

На Куп'янському напрямку ЗСУ відбили раніше втрачені позиції — Синєгубов

Ситуація на фронті у Харківській області залишається складною. 

Про це на брифінгу 12 січня сказав начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, коментуючи непідтверджену інформацію про просування українських сил. За його словами, українська армія відбила певні раніше втрачені позиції, але говорити про більше просування — зарано. 

«Там є певна історія щодо відбиття раніше втрачених позицій, це оперативна ситуація, яка там постійно. Йде війна. Десь наші воїни проводять маневри, зокрема для того, щоб мати успіх на тому чи іншому напрямку. Тому казати про якийсь успіх, про відбиття території, про просування ще зарано. Дочекаємося офіційних звітів Генштабу. Ситуація по Куп'янську дійсно важка, однак вона стабільна», — сказав Синєгубов.

Російська армія, які і раніше, штурмує Синьківку та намагається прорвати оборону ЗСУ, щоб просунутися та заблокувати Куп'янськ.


9 січня позиції Сил оборони в районі Куп'янська відвідали міністр оборони Рустем Умєров, головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, начальник Генштабу Сергій Шаптала та командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександр Сирський.

Блок новин за темою