Web Analytics

На Куп’янщині відновлюють електрику і газ після обстрілів

Комунальники повернули світло більш як 9500 споживачам у Куп’янському районі Харківщини та газ — жителям чотирьох сіл. Мережі зазнали шкоди через російські обстріли.

На Куп’янщині заживили пошкоджену від обстрілу високовольтну лінію 110 кВ, повідомили в «Харківобленерго». Це дозволило заживити понад 9500 споживачів у 34 населених пунктах району.

«Проте зазначимо, що вже після відновлення електропостачання стався новий обстріл, внаслідок якого без світла залишилася частина Великобурлуцької громади», — додали в обленерго.

Відремонтували й повітряні лінії в Золочівській громаді, через пошкодження яких без світла опинилися села Івашки та Світличне. За словами начальника Золочівського підрозділу обленерго Віталія Олійника, енергетикам вдалося дістатися побитих місць і заживити майже 150 будинків.

Фото: «Харківобленерго»

Відновлення газопостачання

Як повідомили в Харківській філії «Газмереж», днями російське військо пошкодило один з розподільних газопроводів. Через це понад 400 родин у чотирьох селах Куп’янщини залишились без опалення. 

Газопостачання в цих селах відновили, ремонт мереж триває.

Фото: Харківська філія «Газмереж»

У Дергачівській громаді під Харковом повернули електрику частині абонентів у селі Шаповалівка, знеструмленого через бойові дії.

Блок новин за темою

Новини за темою