Web Analytics

На Куп’янщині після деокупації запустили дві електропідстанції

Енергетики «Харківобленерго» 9 жовтня запустили дві підстанції на звільненій території Куп’янського району Харківщини. Також триває ремонт мереж у селі Коробочкине на Чугуївщині.

Про поновлення електропостачання на Куп'янщині повідомили 9 жовтня у Харківській обладміністрації.

«Фахівці «Харківобленерго» ввели в роботу дві підстанції в Куп’янському район. Заживлено 7000 абонентів у селищі Шевченкове, селах Грушівка, Василенкове та прилеглих населених пунктах», — кажуть в ОВА.

Упродовж дня також частково відновили газопостачання у селі Циркуни Харківського району. Газ там вже отримують 20 родин.

«Роботи тривають. Обстеження та ремонт пошкоджених мереж відбувається на всіх звільнених територіях області, де вже провели розмінування», — запевнили в обладміністрації.

Днями енергетики також розпочали ремонт електромереж у районі села Коробочкине Чугуївського району. Світла тут не було майже з початку війни, кажуть у «Харківобленерго».

«За нашими оцінками, тут було пошкоджено близько 80% повітряних ліній електропередачі 6 кВ та 0,4 кВ. Але ми обов'язково все відновимо. Населення та соціальна сфера будуть зі світлом», — стверджує начальник Чугуївського РЕМ Андрій Семенов.

Називати конкретні терміни поки складно: ще працюють сапери — навколо села багато мін та інших боєприпасів. У ДСНС кажуть, що найчастіше знаходять тут протитанкові та протипіхотні міни, рідше — снаряди, що не розірвалися.

Місцевих жителів просять ходити тільки тими шляхами, які вже перевірили рятувальники.


У Борівській громаді на Харківщині після деокупації готуються до відновлення комунальної сфери. Наразі чекають, поки сапери перевірять електромережі, і енергетики зможуть підключити світло.