Web Analytics

На Харківщині внаслідок вибуху загинули двоє курсантів ДСНС

У приміщенні навчального підрозділу ДСНС у Харківській області 31 травня стався вибух, внаслідок якого загинули двоє курсантів, один поранений. 

Вибух стався близько 14:30, підтвердили 1 червня у прокуратурі Харківської області. 

«Внаслідок вибуху поранення отримав 20-річний курсант, він отримав незначні травми, його життю нічого не загрожує. Двоє курсантів 21 та 22 років померли від отриманих травм в кареті швидкої допомоги по дорозі до лікарні. Всі вони були студентами 3-го курсу одного з університетів системи ДСНС», — повідомив речник прокурора Харківщини Дмитро Чубенко.

Інформацію про загибель «двох співробітників ДСНС» опублікували на офіційній сторінці Національного університету цивільного захисту, пов'язавши подію з наслідками російського вторгнення. 

«... в одному з підрозділів ДСНС України у Харківській області сталася надзвичайна подія, а саме детонація ВНП (вибухонебезпечного предмету — ред.), тип якого встановлюється. На жаль, внаслідок події загинуло двоє співробітників ДСНС. Наразі проводиться перевірка. Обставини події встановлюються правоохоронними органами. Такі випадки, на жаль, сьогодення в якому живе наша країна з початком широкомасштабного вторгнення з боку російської федерації. Ворожі боєприпаси продовжують забирати життя рятувальників, навіть не завдаючи прямого удару по підрозділу», — вказано у повідомленні. 

За фактом загибелі двох людей порушили кримінальне провадження. Слідчі з'ясовують, що саме вибухнуло і за яких обставин, оглядають місце та опитують свідків.

Речниця МВС Мар'яна Рева також повідомила про створення спеціальної комісії, яка проводить службове розслідування. За її словами, відсторонені від обов'язків четверо посадовців Харківського держуніверситету цивільного захисту. Зібрані матеріали передадуть до Державного бюро розслідувань.