Web Analytics

На Харківщині можуть зупинити рух трасами через крижаний дощ

Водіїв фур просять заздалегідь зупинитися на облаштованих майданчиках. 

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області.

«Наразі фахівці роблять усе можливе, щоб не допустити зупинки руху через потужний крижаний дощ, що суне з Полтавщини. Там він вже спровокував утворення сильної ожеледиці, що тепер поширюється і на Харківську область. Зважаючи на інтенсивність опадів, пік яких чекають сьогодні ввечері, зараз вся наявна техніка виведена на дороги, покриття безупинно обробляється протиожеледними матеріалами. Втім, у разі погіршення ситуації, рух може бути зупинено будь-якої миті», — сказано у попередженні.

Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області

У службі просять усіх водіїв, за можливості, утриматися від поїздок, а водіїв великовагового транспорту — заздалегідь зупинитися на спеціально обладнаних майданчиках і перечекати кілька годин. 

За прогнозами синоптиків крижаний дощ має закінчитися близько 8 години ранку 15 грудня.

Дізнатися про стан доріг можна за телефоном цілодобової гарячої лінії:

  • 095-568-38-77.

У ГУ ДСНС в Харківській області через ожеледицю просять бути обережними не лише водіїв, а і пішоходів. Рятувальники закликають тримайтеся подалі від ліній електропередач, рекламних щитів і розлогих дерев.

У Харківській області 15 грудня прогнозують сніг, дощ, туман і ожеледицю. У наступні два дні також очікуються нічні морози до -10 градусів, потім знову потеплішає.

Фото на головній: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області 

Блок новин за темою