Web Analytics

На Харківщині через мінну небезпеку закрили понад 750 цвинтарів

Рада оборони Харківщини через мінну небезпеку обмежила відвідування кладовищ у великодні свята та поминальні дні. Наразі закрито вхід на кладовища у Харкові та п’ятьох районах області.

Загалом закрили для відвідування 753 цвинтарі, повідомили у Харківській обладміністрації.

«Рішеннями місцевих органів влади у співпраці з ДСНС та Нацполіцією визначено перелік цвинтарів, які заборонено відвідувати під час великодніх свят. Першочергово це стосується тих населених пунктів, які перебували під тимчасовою окупацію та де відбувалися активні бойові дії», — прокоментував голова ОВА Олег Синєгубов.

Обладміністрація опублікувала перелік таких кладовищ у Харкові та п’яти районах області: Богодухівському, Ізюмському, Куп’янському, Харківському та Чугуївському.

У Харкові останніми на сьогодні закрили для відвідування кладовища №15 (у пров. Дубініна) та №16 (вул. 7-ї Гвардійської армії). Як розповіли у Харківській міській раді, вхід знову дозволять тільки після повного обстеження та знешкодження мін, ракет і снарядів, що не розірвалися.

«Крім того, наполегливо просимо напередодні та під час великодніх свят і поминальних днів уникати відвідування інших міських цвинтарів та меморіалів. Скупчення людей може бути приводом для атак ворога. Поки в Україні діє воєнний стан, можлива загроза ракетних та артобстрілів», — додали у мерії.

Фото: КП «Ритуал»

Інформацію щодо режиму роботи міських кладовищ можна дізнатися на офіційній сторінці КП «Ритуал» у Facebook, у диспетчерській службі за номером 16-40 або в Telegram-боті.


Поліція та ДСНС попереджають про високу мінну небезпеку на деокупованих територіях Харківщини. Начальник слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов назвав кількість загиблих і поранених від вибухів рекордною.