Web Analytics

На Ізюмщині загинув харківський волонтер Віталій Колісник

Від початку російського вторгнення Колісник евакуював людей з-під обстрілів, рятував тварин, допомагав військовим підрозділам.

Загибель волонтера підтвердила його дружина в соціальних мережах. 

Коли почалося повномасштабне вторгнення росії, Колісник евакуював людей з найнебезпечніших територій, зокрема, вивозив жителів Циркунів. 

Також доставляв гуманітарну допомогу. 

«Пам'ятаю, як він безстрашно в 2022 возив на Липецький та інші напрямки допомогу… Сотня спільних знайомих. В 2023 народився син в нього… Нещодавно тільки лікувався після підриву на міні», — написав у Facebook голова правління благодійного фонду «Правота» Ілля Бардін.

За свою діяльність Колісник має відзнаки, зокрема нагороджений грамотою Верховної Ради. 

Джерело фото: Віталій Колісник/www.instagram.com/v.k_77/tagged

«Віталій був моїм земляком, товаришем і гарною людиною. Завжди першим рвався в бій, йшов на допомогу в найнебезпечніші місця. Віталій справжній герой нашого часу! Навіки в строю. Земля тобі пухом! Героям Слава!» — написав у Facebook патрульний поліцейський з Вовчанська Олексій Харківський

Як розповів виданню «Думка» волонтер Богдан Гузь, 20 травня в Ізюмському районі поблизу села Кам’янка Віталій із місцевим жителем-провідником вирушив до місця, де залишалася вціліла ракета від касетного снаряду РСЗВ. 

«Волонтер спробував розрядити її, щоб передати суббоєприпаси військовим для спорядження скидів. Раніше Колісник уже робив подібні розряджання касетних ракет РСЗВ, однак цього разу касета розкрилася, і на місці почали детонувати суббоєприпаси», — сказав Гузь.

Унаслідок отриманих поранень Колісник помер у лікарні. Його провідник перебуває у тяжкому стані. 

Чільне фото: Віталій Колісник/Instagram

Блок новин за темою