На Харківщині планують відкрити 580 стаціонарних пунктів обігріву

У Харківській області взимку хочуть облаштувати майже 600 стаціонарних пунктів обігріву та готують близько 300 місць для «теплих наметів». У Харкові обігріватися можна буде й у павільйонах зупинок-укриттів.

Розгортання пунктів обігріву обговорювали під час наради у Харківській обладміністрації 15 листопада.

«Цього року такі пункти готують, зокрема, на випадок відключення теплопостачання внаслідок пошкодження російським агресором об’єктів критичної інфраструктури», — кажуть в ОВА.

Взимку у громадах області планують відкрити 580 стаціонарних пунктів обігріву. Там мають бути опалювальні прилади, запаси продуктів, води тощо.

Якщо стаціонарних пунктів не вистачить або вони зазнають пошкоджень, громади готують 292 місця для встановлення наметів — враховуючи можливість підвозити дрова та харчі, близькість до джерел води, автономне електропостачання.

«Пункти обігріву — це спільне завдання і військових адміністрацій, і громад, розраховуємо і на допомогу наших міжнародних партнерів», — зазначив голова ОВА Олег Синєгубов.

Фото: kyivcity.gov.ua

У Харківській міськраді обіцяли, що пункти обігріву облаштують у 25 транспортних зупинках-укриттях.

«На вході будуть розстібні двері для збереження тепла, а у передбаннику – розетки для зарядки гаджетів. Там же в електрочайнику можна нагріти воду для чаю», — кажуть у мерії.

У павільйонах є 24 місця для сидіння, але за потреби споруда може вмістити до 50 людей.

Нині у Харкові вже є 10 таких укриттів. Перші безпечні зупинки встановили у місцях, які неодноразово зазнавали ворожих обстрілів: на Північній Салтівці, вулиці 23 Серпня тощо.


У Харкові планують розгорнути цілодобові пункти обігріву на випадок, якщо у житлових будинках тимчасово не буде світла і тепла. 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.