Web Analytics

На Харківщині — новий начальник управління СБУ

Президент Володимир Зеленський призначив нового керівника Управління СБУ в Харківській області. Це Александр Куць, який раніше очолював УСБУ Донеччини та Луганщини, а потім — Донецьку обладміністрацію.

Указ про призначення Володимир Зеленський підписав 19 липня.

«Призначити Куця Олександра Івановича начальником Управління Служби безпеки України в Харківській області», — мовиться в документі.

Скріншот: president.gov.ua

Олександру Куцю 45 років. Він працював у структурах Служби безпеки з 2009-го. У 2015-2017 роках очолював Управління СБУ в Донецькій області, потім — реорганізоване Головне управління СБУ в Донецькій і Луганській областях.

У 2018-му п’ятий президент Петро Порошенко призначив Куця головою Донецької обладміністрації. На цій посаді той працював до липня 2019-го.

Олександр Куць. Фото: Facebook/Донецька обладміністрація


Попереднім начальником УСБУ в Харківській області був Роман Дудін. Наприкінці травня після поїздки на Харківщину Володимир Зеленський заявив, що звільняє його. За словами президента, керівник управління «не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав тільки про себе особисто». Дудін пізніше це заперечував.

До призначення Куця обов'язки начальника Управління СБУ в Харківській області виконував Андрій Дармограй.