Web Analytics

На Чугуївщині за допомогою дронів відновили електромережу

У Чугуївському районі Харківської області полагодили ЛЕП та підстанцію, пошкоджені через бойові дії з російським військом рік тому. Ремонтувати мережу енергетикам допомагали військові.

Енергетики відремонтували високовольтну лінію та підстанцію 35 кВ, повідомили у «Харківобленерго». Загалом привели до ладу 4 км мережі — замінили розбиті опори та провід.

З ремонтом допомогли військові та сапери.

Фото: «Харківобленерго»

«Завдяки безпілотнику ЗСУ вдалося у короткий строк обстежити електричну мережу та виявити пошкоджені ділянки. Після чого сапери машиною для розмінування на дистанційному керуванні знешкодили вибухонебезпечні предмети під лінією електропередачі», — розповів начальник Харківського підрозділу обленерго Олександр Ганус.  

Обладнання було знеструмленим з березня минулого року. Його відновлення дозволить найближчим часом заживити села Гракове та Степове Чкалівської громади.

Фото: «Харківобленерго»


В Ізюмському районі заживили майже всю Борівську громаду, де електромережі зазнали серйозних пошкоджень під час боїв з окупантами. Без електрики залишаються чотири населені пункти.