Web Analytics

На Чугуївщині планують відбудувати понад 20 зруйнованих об'єктів

У Чугуївському районі Харківської області цьогоріч відбудовують понад 20 об’єктів, пошкоджених російськими обстрілами. На ремонт виділили більш як 800 млн грн.

Про це розповів на брифінгу начальник Чугуївської районної військової адміністрації Сергій Лободенко.

Йдеться про 22 проєкти, на які виділили 836 млн грн:

  • 21 фінансують з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевих бюджетів;

  • ще один, будинок у Чугуєві — тільки з місцевого бюджету.

19 об’єктів — багатоквартирні будинки та гуртожитки, на них виділили 310 млн грн.  

«Тривають роботи у 17 будинках у Старому Салтові. Три з них перебувають вже на завершальному етапі. Ще відновлюємо будинок у Чугуєві, у другому наприкінці серпня закінчили роботи. Загалом у районі 752 квартири потребують відновлення, з них у Старосалтівській громаді — 508, а в Чугуївській — 244», — навів цифри Лободенко.

Фото: Харківська ОВА

Ще два об’єкти — заклади освіти: ремонт коштуватиме 451,4 млн грн.

«У Старому Салтові нещодавно розпочалися роботи у закладі освіти, а у Чугуєві триває процедура отримання дозволу на виконання будівельних робіт. Обидва об’єкти є перехідними на наступний рік. Також наступного року продовжаться роботи в будівлі, де розміщуватиметься амбулаторія, ЦНАП і Старосалтівська селищна рада. Вартість цього проєкту — майже 74 млн грн», — додав голова адміністрації.

 

Чугуївська громада отримає грант у 100 тис. євро на заходи з енергоефективності: у «Пунктах незламності» встановлять сонячні електростанції.

Блок новин за темою