Web Analytics

«Може бути смішно, але щоб потім не було боляче»: як голосував Порошенко

Чинний глава держави, кандидат на пост Президента України Петро Порошенко проголосував у другому турі. 

Петро Порошенко з членами родини проголосував на виборчій дільниці у Будинку офіцерів в Києві близько 12.00. 

Як і його опонент Володимир Зеленський, Порошенко привітав присутніх зі святами. Потім згадав про Томос. 

«Щойно повернулися зі служби Божої. Отримали величезну наснагу і натхнення від молитви спільної, підтримки людей. І рівно рік тому на Великдень 2018 року ми розпочали фінальну стадію переговорами з його Всесвятістю Вселенським патріархом щодо отримання Томосу для Православної церкви України. І сьогодні маємо православну церкву, визнану Вселенським патріархатом, Вселенським православ'ям. Щодо виборів я хочу сказати що пишаюся тим, як цього року організовані вибори. Ми маємо вільне волевиявлення громадян. Ми маємо захищену демократичну традицію. Саме це характеризує Україну як європейську державу», — сказав Порошенко. 

Порошенко на службі у Михайлівському соборі сьогодні вранці перед голосуванням. Фото: president.gov.ua

На його думку, Україна за п'ять років зробила «величезний прогрес в інтеграції та поверненні держави і нації до родини європейських народів».

«І я твердо переконаний, що під час цих виборів ми повинні зробити все можливе, щоб наш прогрес в європейську і, головне, в євроатлантичну інтеграцію не те що не був зупинений, ми точно цього не дозволимо, а ми навіть не уповільнили шлях наших реформ. Реформ європейських, євроатлантичних... Дуже важливо, щоб під час голосування керувалися розумом, бо не смішно. Ну спочатку трохи може бути смішно і весело, але потім, щоб не було боляче», — додав кандидат. 

Фото: president.gov.ua

Далі він зазначив: «Не важливо прізвище того, хто буде обраний. Надзвичайно важливі стратегія і шлях, яким нація і держава буде продовжувати рух. І дуже важливо, дуже важливо — не втратити країну... Покладаюся на мудрість українського народу. Політики — то таке. Вони приймуть вибір народу, бо народ є за Конституцією України носієм державної влади». 

Відео голосування Петра Порошенка оприлюднене на його сторінці у Facebook.

Читайте такожЗеленський перед голосуванням слухав реп