Web Analytics

Міжнародний марафон у Харкові перенесли через COVID

Харківський міжнародний марафон, запланований на 17 жовтня, переноситься через погіршення ситуації з коронавірусною хворобою.

Про перенесення змагань, які мали відбутися 17 жовтня, повідомили у Департаменті сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради

Посадовці посилаються на складну епідситуацію в Україні: більшість областей вже в помаранчевій карантинній зоні.

«Перенесення Харківського міжнародного марафону — це вимушений захід, вжитий для безпеки харків'ян, спортсменів з інших міст і країн», — зазначили в департаменті.

Організатори обіцяють провести змагання, як тільки нормалізується епідситуація. Тим, хто вже зареєструвався, робити це ще раз не потрібно.

Передбачалося, що в марафоні візьмуть участь до 8 тис. бігунів.  Дня них підготували п’ять дистанцій різного рівня складності: 1,6 км, 2,4 км, 10 км, 21,1 км та 42,2 км. Учасники мали стартувати на вулиці Сумській, бігти в напрямку парку Горького, а потім назад, до майдану Свободи.

Фото: city.kharkov.ua


Харківська область наразі в помаранчевій карантинній зоні. Минулої доби, 11 жовтня, в регіоні підтвердили 1502 випадки коронавірусної хвороби — це найвищий показник серед областей України.