Web Analytics

Мін'юст зареєстрував Православну церкву України

Міністерство юстиції офіційно зареєструвало ПЦУ як релігійну організацію. Повна назва — «Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви України)».

Про реєстрацію ПЦУ повідомив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій Зоря.

«Київська Митрополія Української Православної Церкви (Православної Церкви України) — зареєстрована 30.01.19 р.», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

 Архієпископ також додав скріншот витягу з реєстру Міністерства юстиції.

Згідно з реєстром, повна назва нової релігійної організації — «Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви України)», або скорочено «Київська митрополія УПЦ (ПЦУ)».

Зареєстрована церква у Києві на вулиці Трьохсвятительській, 6.

Церемонія підписання Томосу про автокефалію Православної церкви України пройшла 5 січня у Стамбулі. Наступного дня Вселенський патріарх Варфоломій передав Томос мітрополіту Київському і всієї України Єпіфанію.

17 січня Верховна Рада ухвалила закон про перехід і реєстрацію релігійних громад. Як пояснив спікер парламенту Андрій Парубій, процес переходу громад з Московського патріархату УПЦ до Православної церкви України має бути упорядкований — «щоб він відбувався виключно мирно, в цивілізований спосіб, на засадах демократичних принципів».

Читайте MediaPort у Telegram