Web Analytics

Міноборони України підтвердило звільнення двох сіл на Донеччині

Сили оборони звільнили від російських окупантів щонайменше два села у Донецькій області — Благодатне та Макарівку. 

Про звільнення благодатного 11 червня повідомили у 68-й окремій єгерській бригаді ім. Олекси Довбуша.

«Славні воїни 68-ї окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша у взаємодії із сусідніми підрозділами Сил оборони України звільнили населений пункт Благодатне. Загарбники опиралися до останнього, але не витримали натиску нестримних росомах!» — йдеться у дописі на сторінці підрозділу у Facebook.

Під час операції бійцям ЗСУ також вдалося взяти в полон російських військових.  

Звільнення Благодатного

Славні воїни 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша у взаємодії з сусідніми підрозділами Сил оборони України (зокрема, 3 механізованим батальйоном окремої Президентської бригади) звільнили населений пункт Благодатне. Загарбники опирались до останнього, але не витримали натиску нестримних росомах! У ході операції вдалося взяти в полон російських військових. Отримана від них інформація допоможе в подальшій деокупації української землі. Слава Україні! Героям слава! #росомахи_на_варті #разом_до_перемоги #ваші_душі_за_наші_кривди

Опубликовано 68 окрема єгерська бригада ім. Олекси Довбуша Воскресенье, 11 июня 2023 г.

 

Деокупацію Благодатного також підтвердили командування Сухопутних військ і заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Маляр також повідомила, що російських армійців вибили із села Макарівка у Донецькій області.

«На Бахмутському напрямку наші війська продовжують штурмові дії. Є успіх в районі Берхівського водосховища. Просунулись вперед на 250 м. На півдні є просування по двох напрямках від 300 до 1500 метрів. Деокуповано населені пункти Благодатне і Макарівка», — вказано у дописі в її Telegram-каналі.

За словами заступниці міністра, на напрямках, де ЗСУ обороняються, жодної позиції не втрачено.

 

У 7-му окремому батальйоні «Арей» також заявили про звільнення села Нескучне Донецької області.

«10 червня 7-й окремий батальйон «Арей» Української добровольчої Армії 129-ї ОБр Сил територіальної оборони ЗСУ під командуванням майора Олександра Грищука, друга «Македонця», звільнив село Нескучне Великоновосілківської селищної громади Волноваського району Донецької області», — йдеться у повідомленні.

10 червня 2023 року 7-й окремий батальйон "АРЕЙ" Української Добровольчої Армії 129-ї оБр сил Територіальної Оборони ЗСУ під командуванням майора Грищук Олександр , Друга "МАКЕДОНЦЯ" звільнив село Нескучне Великоновосілківської селищної громади Волноваського району Донецької області Слава Україні "Аналітичний відділ СБ 7-го ОБату "АРЕЙ" Української Добровольчої Армії"

Опубликовано 7-й окремий батальйон АРЕЙ УДА Воскресенье, 11 июня 2023 г.

 

У Генштабі або Міноборони деокупацію Нескучного офіційно ще не підтверджували.


Під час контратаки на Бахмутському напрямку бійці харківської тероборони взяли в полон двох росіян.

Фото на головній: Генштаб ЗСУ